Sesja noworodkowa

Robimy je na co dzień i potrzeba wykonania takich zdjęć wydaje się nam w studio wręcz oczywista 😀 Patrząc jednak na fotografię noworodkową z zewnątrz – zdajemy sobie sprawę z tego, że nie każdy wie, jak wygląda sesja noworodkowa od kuchni, jak wyglądają jej efekty i po co w ogóle robić zdjęcia z noworodkiem. Pozwólcie, że przedstawimy swój punkt widzenia 😉

Zatrzymać czas

Oczywiście najważniejszym aspektem wykonywania zdjęć – nie tylko noworodkowych – jest potrzeba zatrzymania chwili, uchwycenia piękna wspólnych dni – w szczególności tych pierwszych. Z tego względu, tak jak oczywistym jest udział fotografa na niemal każdym ślubie, tak oczywistym wydaje się również uwiecznienie pierwszych chwil jako rodzina – mama, tata i dziecko. Każdy wyjątkowy czas w naszym życiu pragniemy zachować w swojej pamięci jak najdłużej – sesje rodzinne niewątpliwie nam w tym pomagają i w przyszłości ożywią wiele cudownych wspomnień.

Profesjonalne oko

Zdjęcia na co dzień wykonuje niemal każdy, ale noworodki przeciętny dorosły człowiek fotografuje dość rzadko 😉 I trzeba przyznać, że o ile zdjęcia z rodzinnej wycieczki to temat do uwiecznienia nawet komórką, o tyle ładny portret maluszka czasami wymaga nieco umiejętności. Oczywiście dzisiejsze aparaty i telefony nawet w użytku amatorskim dają niezłe rezultaty pod względem technicznym, ale zostaje jeszcze cała reszta – kąt fotografowania, odpowiednia ogniskowa, ładnie padające światło. W wyjątkowych chwilach – jak narodziny dziecka na przykład – warto powierzyć stworzenie pamiątki zawodowcom.

Artystyczny efekt

Urodziłaś dziecko. Jest malusieńskie, słodziutkie, takie drobne i jeszcze nieco nieobecne. Ale uwaga, za dwa, trzy tygodnie, za miesiąc, rok – to wszystko zniknie bezpowrotnie. Da miejsce cudnym uśmiechom, pierwszym kroczkom, słowom, spojrzeniom. Kiedy więc ten pierwszy wyjątkowy czas trwa – a trwa tylko przez chwilę – warto uwiecznić go nie tylko łądnie i profesjonalnie, ale stworzyć z niego Wasze własne, prywatne, wyjątkowo osobiste dzieła sztuki. W profesjonalnym studio fotografii noworodkowej fotograf przygotuje piękne stylizacje i z bezpieczny sposób sfotografuje w nich maluszka. To będzie nie tylko cudna pamiątka, ale i piękna ozdoba Waszego wspólnego domu.

Piękne zdjęcia noworodkowe to pamiątka. To sztuka. Ale to też po prostu… piękne zdjęcia noworodkowe. W cudnych kolorach, z subtelnym retuszem. Te pierwsze, które pewnie pokażesz rodzinie, znajomym, a jeśli zechcesz – to całemu światu 😀 Radość z narodzin dziecka przeniesiona w kadr, na plik i na papier. Zachowana na zawsze….
Zapraszamy 🙂

__________________
Studio Pajewska – fotografia ciążowa i noworodkowa, Białystok
tel. 607-858-536
Messenger m.me/studiopajewska

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *