Piękne wspomnienia – sesja z brzuszkiem

Powiedzmy sobie szczerze – bywa różnie. I to już od pierwszych dni. Mdłości, nudności, bóle, zgagi, zmienne nastroje, rosnąca waga, opuchnięcia… Oj, może nie będą dalej wymieniać. Jedno jest pewne – w ciąży czujemy się różnie. Czasem więc, na samą myśl o zdjęciach z brzuszkiem dostajemy gęsiej skórki. Co, ja? O nie, może po porodzie, jak dojdę do siebie, do formy… Też tak masz? Pozwól, że Cię przekonam, że jest zupełnie odwrotnie.

Sesja z brzuszkiem to wyjątkowa pamiątka

Czujesz się źle – potrzebujesz zdjęć

Ale umówmy się, dobrych zdjęć. Choć by tylko i wyłącznie po to, by dobrze wspominać ciążę. Patrzeć w przyszłości na nią przez pryzmat pięknych zdjęć, na których promieniejesz. Które wydobywają całą Twoją kobiecość i skupiają się na emocjach i uczuciach, pięknych i wzniosłych. Nie, nie chcesz wspominać raczej tych 9 miesięcy jako te zło konieczne na drodze do cudownego daru, jakim jest dziecko. Ciąża to naprawdę wyjątkowy okres.

Wyjątkowy okres wymaga wyjątkowych zdjęć

Potrzebujesz więc kogoś, kto pomoże Ci wydobyć z okresu ciąży to, co najpiękniejsze. Taką cudowną esencję. I ubierze to w piękne kadry i cudne wspomnienia podczas sesji z brzuszkiem. Wydaje Ci się to nie możliwe. Oto, jakimi możliwościami dysponuje fotograf ciążowy:

1. Światło – źle wykorzystane wydobędzie wszystkie mankamenty skóry i sylwetki. Jednak w dobrych rękach – działa cuda. Światło w fotografii ciążowej buduje nastój, spokojny, sielski lub kobiecy, klimatyczny. Może pięknie modelować figurę, podkreślając to, co najważniejsze. W studio fotograficznym zobaczysz to, czego na co dzień prawdopodobnie nie dostrzegasz: jak kobieco i wyjątkowo pięknie wyglądasz.

Sesja brzuszkowa w studio w Białymstoku

2. Stroje – w dobrym studio fotograficznym znajdziesz specjalne suknie do sesji ciążowej. Suknie, które podkreślają brzuszek i nadają wyjątkowości zdjęciom. Tworzą nastrój i niepowtarzalność. W naszym Studio Pajewska w Białymstoku mamy ich już przeszło 100 modeli!!!

Pozowanie podczas sesji c ciążowej ułatwi Ci dobry fotograf

3. Ustawienie – dobry fotograf wie dokładnie, jak Cię ustawić. Nie zostawi Cię z tym samej i nie będzie czekał, aż coś zaproponujesz. Podpowie, jak ułożyć rękę, jak ustawić nogi, skoryguje postawę, tak aby sylwetka wyglądała jak najkorzystniej. Co więcej – fotografia brzuszkowa to przede wszystkim odpowiedni kąt fotografowania, nie zdziw się więc jeśli fotograf ciążowy często będzie wykorzystywał drabinkę lub skakał wokół Ciebie z różnych stron 🙂

4. Makijaż – był już strój, jest też i makijaż. Niby w zdjęciach, gdzie sylwetka z pięknym brzuszkiem gra główną rolę, makijaż zdaje się nie mieć znaczenia. Ale tylko zdaje się. Z tego względu, aby Twoja sesja z brzuszkiem była wyjątkowa i dopracowana pod każdym względem – makijaż do zdjęć wprowadziliśmy w cenie sesji.

Sesja brzuszkowa z makijażem

5. Obróbka – ok, o tym nie mówimy, cicho sza, ale w razie czego wiedz, że dobry fotograf ogarnia fotoszopy i wie, jak w sposób naturalny i delikatny poprawić to i owo 😉

Ponad to wszystko wydaje mi się, że udana sesja ciążowa to przede wszystkim dobra atmosfera i sprawna komunikacja. Komunikacja między modelami a fotografem. I atmosfera, którą on zbuduje. Wchodząc do studia fotograficznego często na progu jesteś nieco spięta, wiemy o tym. Dlatego już od progu staramy się skruszyć wszelkie lody, roztopić resztki i je odparować. Rozluźniamy, uśmiechamy się, żartujemy. I nie, nie myśl, że to wymuszone, że tak trzeba. My po prostu tak mamy 😀

Zapraszam

Iwona Pajewska

Jesteś zainteresowana sesją? Zapraszamy:
tel. 607-858-536

info@fotokraina.com.pl

Formularz kontaktowy

Sesja brzuszkowa w plenerze Białystok

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *