Sesja Brzuszek + Maluszek

O ile każda sesja rodzinna to wspaniała pamiątka na lata – są momenty w życiu, które zasługują na profesjonalne uwiecznienie jak żadne inne. I wbrew pozorom nie mówimy tym razem o dniu ślubu, a… o ciąży i narodzinach dziecka.

Bardzo często słyszymy, że mamy nie decydują się na zdjęcia z brzuszkiem głównie ze względu na to, iż nie czują się atrakcyjnie. Nic bardziej mylnego! Po pierwsze – rosnący brzuszek to kwintesencja kobiecości! Po drugie – jeśli nie czujesz się atrakcyjnie, tym bardziej potrzebna Ci profesjonalna sesja ciążowa.
Dlaczego? Na taką sesję zadbasz o fryzurę, makupistka w naszym studio wykona piękny makijaż, a fotograf – dzięki swojemu doświadczeniu ustawi Cię w korzystny sposób i za pomocą światła i obróbki wykreuje obrazy, które będziesz chciała wspominać. Nie pozwól, by ciąża przeleciała bez echa, a nieliczne zdjęcia pstryknięte telefonem przyprawiały o zażenowanie! Masz pełne prawo (a może obowiązek ;)) dążyć do tego, by czas oczekiwania na dziecko wspominać w pełni radośnie i z dumą 🙂

A później? Później cudnej pamiątki dopełnią pierwsze wspólne portrety.
Gdy już narodzi się maleństwo, często nie myślimy o rejestrowaniu tych chwil razem. Nie czujemy się atrakcyjnie, poród, brak snu, rozwiany włos i szlafrok nie zachęcają do domowych sesji.
Ale to kolejny powód by zahaczyć o studio fotografii dziecięcej 😀 Będziesz mieć powód i pretekst by wyjść z domu, a co za tym idzie – ubrać się i uczesać. Ponownie oddamy Cię w ręce miłej Pani, która zadba o makijaż do sesji i kiedy Ty będziesz się szykować – my już będziemy tworzyć wspaniałe zdjęcia Twojego maleństwa. Dbamy o to, by sesja noworodkowa trwała możliwie najkrócej, żeby nie zmęczyć ani Ciebie, ani nowonarodzonego dziecka.

Gdy już będziesz gotowa, stworzymy rodzinne portrety. Maleństwo wtulone w mamę, kadry na dłoniach taty, wspólne przytulasy i spojrzenia. Bardzo dobrze wiemy, że to te zdjęcia będą Waszą największą pamiątką.

Sesja brzuszkowa i sesja noworodkowa to cudowny zestaw wspomnień. Choć jest to zwykle okres bardzo emocjonalny i intensywny, warto zadbać o uwiecznienie go w wyjątkowy sposób.
Chcąc Wam to umilić – przygotowaliśmy nową promocję na sesję – wykonując w naszym Studio zdjęcia Brzuszek + Maluszek otrzymasz aż 20% rabatu na całość !!
Szczegóły:
m.me/studiopajewska

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *