Koniecznie zobacz, jak wyglądają sesje w Fotokrainie: FILMY Z SESJI :)

Witam serdecznie :)
Bardzo mi miło, że trafiliście na naszą stronę. Oznacza to bowiem, że przed Wami wyjątkowe chwile, chwile niepowtarzalne w życiu każdej młodej rodziny. Poszukujecie więc równie wyjątkowej pamiątki, kogoś, kto uwieczni ten nastrój, ukaże piękno tego czasu w unikalny sposób. Poszukujecie pamiątki wysokiej jakości, eleganckiej i artystycznej. Zapraszamy…

Drodzy klienci, naszą ofertę staramy się w 100% dopasować do Waszych potrzeb. Cena sesji zaczyna się od 597 zł za 10 ujęć, jednak ostateczny kształt pakietu zależy od ilości zdjęć, rodzaju wybranych produktów oraz innych ewentualnych dodatków. Po szczegóły zapraszamy do kontaktu tel. 607-858-536, poprzez FB lub do siedziby naszego studia.
Najczęściej wybierany pakiet to sesja GOLD – 15 profesjonalnie obrobionych zdjęć w formie plików w pełnym formacie oraz wysokiej jakości wydruków 15×21, a także w pakiecie z eleganckim albumem 20×20 cm w oprawie miękkiej z ekoskóry – w cenie 998 zł.

Proponujemy również pakiety łączone sesji noworodkowej i ciążowej – Brzuszek+Maluszek.

 

Dodatkowe informacje:

– wszystkie ujęcia poddawane są profesjonalnej obróbce oraz retuszowi. Zdjęć bez obróbki nie przekazujemy.
– dla naszych stałych klientów przewidziana promocja – ilość zdjęć w pakiecie poszerzamy o liczbę wykonanych w Fotokrainie usług (jeśli wykonałeś/aś już dwie sesje u nas, otrzymujesz dwa ujęcia gratis, dziesięć sesji – dziesięć ujęć itd.). Pakiet Brzuszek+Maluszek liczony jest jako jedna sesja. Promocja nie obejmuje sesji w wersji mini.
– rozliczenie za wybrany pakiet następuje w dniu sesji.
– dokładamy wszelkich starań żeby zapewnić ciepło i bezpieczeństwo Waszym maluszkom podczas naszych spotkań, zaznaczamy jednak, że za bezpieczeństwo i zdrowie dzieci podczas sesji odpowiadają rodzice/opiekunowie.

Przyspieszona obróbka sesji w 3 dni robocze +30% ceny sesji.
Realizacja zdjęć w ramach jednego pakietu w dwóch miejscach (studio oraz w wybranym miejscu w plenerze) +30% ceny sesji.
Wykonanie sesji w sobotę lub popołudniu (poza godzinami pracy) +20% ceny sesji.

 

Dodatkowe produkty – zajrzyj tutaj WYDRUKI, ALBUMY, PRODUKTY FOTO

 

Udział w sesji jest równoznaczny z akceptacją oferty i informacji zawartych na stronie.Umów się / Uzyskaj informacje

Jeżeli chcesz zarezerwować termin lub uzyskać dodatkowe informacje - zostaw nam kontakt, oddzwonimy! :)


sesja brzuszkowa/noworodkowasesja dziecięca/rodzinnakonsultacje/warsztatyinne

... lub zadzwoń 607-858-536. Biuro czynne od pon do pt w godz. 8-16.