Jestem zdania, że prawdziwy sukces w fotografii to umieć „widzieć inaczej”. Dostrzegać to, czego czasem na pierwszy rzut oka nie widać. Ujmować nie wygląd, a emocje.

Gdy rodzice oczekują dziecka i powoli tworzy się nowa rodzina, to nie tylko sam brzuszek jest istotny, ale również uczucia, które tej sytuacji towarzyszą. A gdy na świat przychodzi maleńki człowieczek, nie tylko dodatki i stroje są ważne, ale przede wszystkim wyjątkowość tej małej osóbki i miłość krążąca między młodą rodziną.

W swoich zdjęciach staram się „widzieć inaczej” i w wyjątkowej formie pokazywać i piękno i emocje towarzyszące temu, co widzę…

Moja praca to moja pasja – fotografia noworodkowa i ciążowa pochłonęły w całości moje fotograficzne zainteresowania. Dodatkowo prowadzę warsztaty z fotografii ciążowej, noworodkowej i dziecięcej, a także udzielam konsultacji. Jestem również fotografem w projekcie Kraina Mlekiem i Miłością Płynąca, promującym karmienie piersią, fotografem wyróżnionym w Akademii Fotografii Dziecięcej, członkiem białostockiej grupy fotograficznej F8 oraz autorką eBooka o fotografii dziecięcej.

W wolnych chwilach dodatkowo projektuję suknie i dodatki do sesji, które znaleźć można na stronie www.propser.eu.

Na co dzień natomiast – mama dwóch uroczych dziewczyn i żona wspaniałego mężczyzny. Pogodna, czasem nieco z głową w chmurach ;)

 

Pozdrawiam i mam nadzieję – do zobaczenia.

Iwona Pajewska
FotokrainaUmów się / Uzyskaj informacje

Jeżeli chcesz zarezerwować termin lub uzyskać dodatkowe informacje - zostaw nam kontakt, oddzwonimy! :)


sesja brzuszkowa/noworodkowasesja dziecięca/rodzinnakonsultacje/warsztatyinne

... lub zadzwoń 607-858-536. Biuro czynne od pon do pt w godz. 8-16.