TUTORIALE – nauka online

Naszą oferta tutoriali i szkoleń online, dostępna jest tutaj: KURSY I TUTORIALE
Szybka nauka w formie przystępnych filmików, z zakresu pracy w studio oraz obróbki w programie Photoshop.
Znajdziesz tam m.in.:

KONSULTACJE

>> Fotografia to coś więcej niż pasja?

Fotografować już umiesz i chciałabyś/łbyś związać swoją zawodową przyszłość z fotografią noworodkową, dziecięcą, ciążową? A może już prowadzisz biznes fotograficzny, ale potrzebujesz wsparcia? Zapraszam na indywidualne konsultacje w moim studio lub poprzez SKYPE’a. Porozmawiamy o wszystkim, co Cię interesuje w biznesie fotograficznym lub z czym masz problem podczas fotografowania i obróbki.

>> Tematyka

Tematykę konsultacji wybierasz sam. Możemy porozmawiać:
– o kwestiach fotograficznych,
– o pracy z klientami,
– o prowadzeniu biznesu,
– marketingu,
– ustalaniu cen,
– o wszelkich innych aspektach, np. motywacji,
– plusach i minusach pracy fotografa.
Wesprę, zmotywuję, wrzucę nieco wiatru w Twoje skrzydła z przyjemnością :)

Konsultacje to też dobra forma na dokształcenie się z obróbki (przychodzisz z własnym laptopem lub pokazuję pewne aspekty obróbkowe udostępniając pulpit przez skypa).

Konsultacje nie obejmują pracy z modelami oraz układania noworodków.

>> Oferta

Cena konsultacji to 200 zł za pierwszą godzinę i 150 zł za każdą kolejną. Wiedza, z którą wyjdziesz może natomiast okazać się bezcenna :)

>> Jak się umówić?

Kontakt: info@fotokraina.com.pl lub poprzez formularz.

CHCESZ WIĘCEJ? Sesje mentoringowe

>> Nadaj swojej pracy specjalistyczny kierunek

Jeżeli stawiasz pierwsze kroki jako fotograf noworodkowy lub brzuszkowy – jestem do Twojej dyspozycji również na tzw. sesjach mentoringowych, gdzie wspólnie pracujemy z modelem. Jest to szkolenie 1:1, podczas którego dowiesz się wszystkiego co istotne w wybranej przez Ciebie dziedzinie.

>> Dowiesz się m.in.:

– jak przygotować się do sesji,
– czego naprawdę potrzebujesz, a które inwestycje na początek są zbędne,
– jak ustawiać światło, jak pracować z błyskiem,
– jak ustawiać/układać modeli,
– poznasz najlepsze kąty fotografowania,
– zobaczysz jak uspokajam maluchy, jak rozluźniam modeli,
– poznasz techniki owijania lub kreatywną pracę z sukniami ciążowymi,
– poznasz tajniki biznesu fotograficznego, moje strategie marketingowe,
– otrzymasz porady odnośnie ustalenia cen, oferty, rozmów z klientami,
– poznasz szybkie i skuteczne techniki obróbki,
– zobaczysz jak artystycznie i kreatywnie obrabiać zdjęcia,
i wiele wiele innych, bo sesja mentoringowa to czas, w którym możesz zapytać mnie o wszystko w danym zakresie :)

To najszybsza i najefektywniejsza forma nauki.

>> Oferta

Oferuję pakiety dostosowane do Twoich potrzeb – od najprostszego, obejmującego jedynie (a może aż ;)) przygotowanie, sesję z dwoma modelami i podsumowanie (ok. 6 h) w cenie 1400 zł, przez pakiety jednodniowe zawierające również obróbkę, po kompleksowe dwudniowe, bardzo szczegółowe szkolenie.

>> Jak się umówić?

Kontakt: info@fotokraina.com.pl lub poprzez formularz.

Napisz jaka sesja Cię interesuje (brzuszkowa czy noworodkowa) oraz jakim zakresem wiedzy jesteś zainteresowana/y. Wspólnie doprecyzujemy Twoje oczekiwania i przedstawimy ofertę :)

Dlaczego ja?

Od kilku lat z sukcesem prowadzę własne studio fotografii noworodkowej, ciążowej i rodzinnej. Dobrze wiem, ile pytań, wątpliwości i problemów pojawia się podczas zakładania i prowadzenia własnego biznesu. Zarówno od strony czysto fotograficznej, jak i organizacyjnej, finansowej, marketingowej. Pamiętaj, nie masz czasu na to, by działać po omacku, zawsze lepiej uczyć się na cudzych błędach – zapraszam!

Opinie o konsultacjach?

Ewelina K.: „Mila i inspirująca rozmowa, wszystkie niejasne dla mnie zagadnienia zostały wytłumaczone. Perfekcyjne wprowadzenie w świat fotografii noworodkowej. Polecam!”

Diana Kojło: „Miałam ogromną przyjemność uczestniczyć w warsztatach prowadzonych przez Iwonę w jej studio. Było to kilka godzin przepełnionych ogromną dawką inspiracji i wielkich bodźców zachęcających do dalszego działania. Iwona w prosty i przyjemny sposób przekazuje swoją wiedzę, rozwiewa wszystkie wątpliwości, delikatnie wskazuje ewentualne ‚potknięcia’, by połączyć je z praktycznymi wskazówkami. W mgnieniu oka i niespostrzeżenie zaraża kreatywnym spojrzeniem na świat. Od czasu warsztatów we wszystkim widzę dobry materiał na zdjęcia. Serdecznie zachęcam wszystkich do odwiedzin w Fotokrainie przepełnionej pozytywną energią, i w której powstają obrazy jak z bajki”.

Ewelina P.: „Jestem bardzo zadowolona z konsultacji u Iwony. Uzyskałam wyczerpujące odpowiedzi na wszystkie nurtujące mnie pytania, oraz cenne rady i wskazówki. Na początku drogi fotograficznej człowiek często błądzi, więc wybranie się do kogoś bardziej doświadczonego to strzał w dziesiątkę :) Wszystkim, którzy zaczynają swoją fotograficzną przygodę i mają problem z pracą z światłem studyjnym, obróbką, bądź pozycjonowaniem noworodków polecam Iwonę. Luźna atmosfera, jasne i klarowne odpowiedzi i co najważniejsze wiedza podana na talerzu :) Polecam !”

Kasia N.: „Konsultacje to strzał w dziesiątkę dla każdego, kto zaczyna swoją przygodę w tym biznesie. Mam nadzieję, że dzięki nim uniknę wielu błędów, które mogłabym popełnić. Pełne i rzetelne informacje, dziękuję :)”.Umów się / Uzyskaj informacje

Jeżeli chcesz zarezerwować termin lub uzyskać dodatkowe informacje - zostaw nam kontakt, oddzwonimy! :)


sesja brzuszkowa/noworodkowasesja dziecięca/rodzinnakonsultacje/warsztatyinne

... lub zadzwoń 607-858-536. Biuro czynne od pon do pt w godz. 8-16.